Mental Helse Lier

Mental Helse Lier ble etablert i 2004, og laget har vært i drift hele tiden. De som sitter i styret i dag har vært med i et par
perioder, og har fornyet aktivitetene i laget år for år. Mental Helse Lier er et lag som består av unge voksne og mange
småbarnsfamilier. Laget har i dag ca. 38 betalende medlemmer.

Møtested: Haskoll kafe og aktivitetessenter, Haskollveien 101, 3403 Lier

Styret

Leder:
Andreas Lyng
Tlf. 484 00 441
E-post: a.lyng@online.no
E-post: lier@mentalhelse.no

Styremedlemmer:
Nesteleder
Merete Flenstad
Tlf. + 903 31 161
E-post: merete.flenstad@online.no

Kasserer
Bente Wichstad.
Tlf. + 920 34 140
E-post: bente.wichstad62@gmail.com

Sekretær
Liv Berit Nergaard
Tlf. + 482 45 312
E-post: liv.berit@mail.no

Kontakt

Mental Helse Lier
c/o Andreas Lyng
Skogsnaret 7
3425 Reistad
tlf. 484 00 441

E-post: lier@mentalhelse.no

Organisasjonsrådgiver
Jonas Ørnes Andersen
Tlf +929 76 395
e-post: jonas@mentalhelse.no

Dokumentarkiv
Årsmøtepapirer