
Frivillig-samling
For deg som allerede er frivillig, og for deg som kanskje vil bli frivillig eller starte opp igjen etter en pause. Meld deg på via skjema på denne lenken.
KI-generert illustrasjonsbilde – av hensyn til personvern
Er du ny eller potensiell ny frivillig, så er du velkommen til å komme kl. 14:30 på våre frivillig-samlinger for å få litt informasjon før vi starter opp kl. 15:00. Har du som aktiv eller passiv frivillig konkrete spørsmål du vil ta opp med oss en-til-en, kan du også komme før samlingen for en prat.
På frivillig-samlingene:
• Vi serverer enkel mat og kaffe/te
• Du møter andre frivillige
• Vi blir kjent og lærer av hverandre
• Du kan få hjelp hvis du har utfordringer i din aktivitet
• Vi har en kort fag/inspirasjonsdel
Du kan bli igjen etter møtet avsluttes hvis du ønsker å snakke mer eller være sosial. Vi gleder oss til å møte deg. Tusen takk for at du er frivillig. Vi setter stor pris på deg og det du gjør for Mental Helse Oslo!
Samlingen er i våre lokaler på Arbeidersamfunnets plass 1, i samme bygg som Sentrum Scene. Vår inngang er fra Torggata, mellom Deli de Luca og Lviv Croissants (tidligere Café Provence). Ring på til Mental Helse Oslo, så slipper vi deg inn. Ta trappa eller heisen opp til 5. etasje.



